ALGEMENE VOORWAARDEN
ALGEMENE VOORWAARDEN AG Sneakers
Versie 1.0
Artikel 1 – Definities
- AG Sneakers: de eenmanszaak AG Sneakers, gevestigd te Duiven en ingeschreven bij de Kamer van Koophandel onder nummer 82270562.
- Klant: iedere natuurlijke persoon of rechtspersoon die een overeenkomst aangaat met AG Sneakers.
- Producten: sneakers, streetwear, accessoires en aanverwante artikelen die via de webshop worden aangeboden.
- Overeenkomst: iedere overeenkomst tussen AG Sneakers en de klant betreffende de aankoop van producten.
Artikel 2 – Toepasselijkheid
- Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op alle aanbiedingen, bestellingen en overeenkomsten van AG Sneakers.
- Door een bestelling te plaatsen accepteert de klant deze algemene voorwaarden.
- Afwijkingen van deze voorwaarden zijn uitsluitend geldig indien schriftelijk overeengekomen.
Artikel 3 – Aanbod en Overeenkomst
- Alle aanbiedingen op de webshop zijn vrijblijvend.
- Kennelijke fouten of vergissingen in prijzen, afbeeldingen of productomschrijvingen binden AG Sneakers niet.
- Een overeenkomst komt tot stand zodra AG Sneakers de bestelling heeft bevestigd.
Artikel 4 – Prijzen
- Alle vermelde prijzen zijn inclusief btw, tenzij anders aangegeven.
- Verzendkosten worden vóór het afronden van de bestelling duidelijk vermeld.
- AG Sneakers behoudt zich het recht voor prijzen te wijzigen. Prijswijzigingen hebben geen invloed op reeds bevestigde bestellingen.
Artikel 5 – Betaling
- Betaling dient plaats te vinden via de betaalmethoden die op de webshop worden aangeboden.
- Onder meer de volgende betaalmethoden kunnen beschikbaar zijn:
- iDEAL
- Wero
- Klarna
- Visa
- Mastercard
- AG Sneakers is gerechtigd een bestelling te annuleren indien betaling niet succesvol wordt afgerond of indien fraude wordt vermoed.
Artikel 6 – Levering
- AG Sneakers streeft ernaar bestellingen zo spoedig mogelijk te verwerken en te verzenden.
- Levertermijnen zijn indicatief en geven de klant geen recht op schadevergoeding of ontbinding van de overeenkomst.
- Levering vindt plaats op het door de klant opgegeven adres.
- AG Sneakers levert voornamelijk binnen Nederland en kan tevens leveren aan geselecteerde Europese landen.
Artikel 7 – Herroepingsrecht
- Consumenten hebben het recht een online aankoop binnen de wettelijke bedenktijd zonder opgave van redenen te herroepen.
- Tijdens de bedenktijd dient de klant zorgvuldig om te gaan met het product en de verpakking.
- Geretourneerde producten dienen, voor zover redelijk mogelijk, ongebruikt, onbeschadigd en compleet te worden teruggestuurd.
- Kosten voor retourzending zijn voor rekening van de klant, tenzij anders aangegeven.
Artikel 8 – Retouren
- Retouraanvragen dienen volgens de instructies van AG Sneakers te worden aangemeld.
- Producten die gebruikssporen, beschadigingen of ontbrekende onderdelen vertonen kunnen worden geweigerd of gedeeltelijk worden vergoed.
- Na ontvangst en controle van de retourzending wordt het verschuldigde bedrag terugbetaald conform de wettelijke regels.
Artikel 9 – Garantie en Klachten
- AG Sneakers levert producten die voldoen aan de redelijke verwachtingen die de klant daarvan mag hebben.
- Indien een product een gebrek vertoont dient de klant dit zo spoedig mogelijk te melden.
- Iedere klacht wordt individueel beoordeeld.
- Na beoordeling kan AG Sneakers naar eigen inzicht besluiten tot reparatie, vervanging, gedeeltelijke vergoeding of een andere passende oplossing.
- Schade als gevolg van normaal gebruik, slijtage, onjuist gebruik of eigen toedoen van de klant valt niet onder garantie.
Artikel 10 – Aansprakelijkheid
- De aansprakelijkheid van AG Sneakers is beperkt tot het bedrag van de betreffende bestelling.
- AG Sneakers is niet aansprakelijk voor indirecte schade, gevolgschade, gederfde winst of andere vormen van vermogensschade, tenzij sprake is van opzet of bewuste roekeloosheid.
- Niets in deze voorwaarden beperkt wettelijke rechten van consumenten.
Artikel 11 – Intellectueel Eigendom
- Alle teksten, afbeeldingen, logo’s, ontwerpen en overige inhoud van de webshop zijn eigendom van AG Sneakers of worden rechtmatig gebruikt.
- Zonder voorafgaande schriftelijke toestemming mogen deze niet worden gekopieerd, verspreid of gebruikt.
Artikel 12 – Overmacht
- AG Sneakers is niet gehouden aan haar verplichtingen indien zij wordt verhinderd door omstandigheden buiten haar redelijke controle.
- Onder overmacht vallen onder andere storingen bij vervoerders, internetstoringen, overheidsmaatregelen, natuurrampen en andere onvoorziene omstandigheden.
Artikel 13 – Privacy
- AG Sneakers verwerkt persoonsgegevens overeenkomstig de toepasselijke privacywetgeving.
- Meer informatie hierover is opgenomen in de privacyverklaring van AG Sneakers.
Artikel 14 – Toepasselijk Recht
- Op alle overeenkomsten tussen AG Sneakers en de klant is Nederlands recht van toepassing.
- Geschillen worden voorgelegd aan de bevoegde rechter in Nederland, tenzij dwingend recht anders bepaalt.
Artikel 15 – Contactgegevens
AG Sneakers
Eenmanszaak
Duiven, Nederland
KvK-nummer: 82270562